Wózki szpitalne – wózki z dodatkowym zadaniem

Tam, gdzie liczy się czystość i higiena, nie ma miejsca na kompromisy. Od osób sprzątających wymaga się dbałości o każdy detal. Warto więc zadać o ich odpowiednie wyposażenie w sprzęt i akcesoria pomocne w wykonywaniu obowiązków.

Na wózku wszystko jest pod ręką
Ogromnym ułatwienie w sprzątaniu dużych obiektów jest możliwość przenoszenia całego wyposażenia z jednego miejsca do drugiego. Świetnie nadają się do tego wózki szpitalne. Producenci starają wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom i wypuszczają na rynek modele, wśród których łatwo jest wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.
W zależności od liczby butelek i pojemników ze środkami czyszczącymi, można wybrać wózki szpitalne wyposażone w odpowiednią liczbę półek i koszy ułatwiających organizację akcesoriów. Odpowiednio posegregowane i przechowywane znacznie ułatwią i przyspieszą sprzątanie, gdy w każdej chwili będą pod ręką.

Brudna pościel z dala od czystej
W szpitalach szczególne znaczenie ma dbałość o higienę. Sterylne warunki ograniczają ryzyko powikłań i pomagają pacjentom wrócić do zdrowia. Wózki szpitalne projektowane są w taki sposób, by sprzątanie odpowiadało standardom sanitarno-epidemiologicznym.
Wózki szpitalne służą często nie tylko do przewożenia środków czystości i sprzętu służącego do sprzątania, ale również pościeli. Muszą więc być zaprojektowane w taki sposób, by czyste zestawy odseparować od brudnych kompletów. Świetnie nadają się do tego wózki szpitalne wyposażone w szafki.

Przydadzą się tez w hotelu
Wózki szpitalne warto wprowadzić również w wyposażenie hotelu lub pensjonatu. Tutaj również ogromne znaczenie ma czystość. Goście chętnie polecą swoim znajomym miejsce, w których dba się o higienę pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*