Hantle – podstawowy asortyment naszego sklepu

Każdy sklep oferujący sprzęt na siłownie posiada w swoim asortymencie hantle. Są one bardzo zróżnicowane. Najczęściej spotykamy się z lekkimi obciążeniami, które zwiększają wydatek energetyczny konkretnych partii mięśni podczas ćwiczeń (np. joggingu). Nie oznacza to jednak, że w swoim asortymencie nie posiadamy bardziej masywnych i wymagających hantli, przeznaczonych dla prawdziwych siłaczy.

Hantle w naszej ofercie…

Jak już wspomnieliśmy, w naszej ofercie nie brakuje hantli o różnych rozmiarach i zastosowaniu. Wyposażenie siłowni to przecież nie tylko duże, masywne ciężary, ale też małe i kompaktowe rozwiązania. Czym wyróżniają się te oferowane przez nas?pol_pm_stojaki-na-hantle-i-gryfy-mala-polka-hs5-kelton-home-114_2

1. Wyprofilowanym uchwytem

Nasze hantle zostały tak skonstruowane, by zapewnić maksymalny komfort ćwiczeń. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym uchwytom nie wyślizgują się one z rąk, zapewniając bezpieczeństwo ćwiczącym, jak również osobom znajdującym się w ich otoczeniu.

2. Warstwą winylu

Zastosowanie winylu wiąże się z dwoma podstawowymi korzyściami. Pierwszą z nich jest zwiększenie porowatości powierzchni hantli, co przedkłada się na większe bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Po drugie, dzięki ich charakterystycznej strukturze, charakteryzują się one znacznie większą odpornością na zabrudzenia.

Czy tylko hantle?

Oczywiście sprzęt do siłowni jaki oferujemy naszym Klientom to nie tylko hantle. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Co więcej, poszerzamy ją o szczegółowe doradztwo w zakresie wszystkich naszych produktów. Jeśli szukasz hantli dla siebie, my pomożemy Ci je wybrać.

Pełen zestaw: stojak na hantle i gryfy wraz z małą półką znajdziecie pod adresem https://kelton.pl/product-pol-114-Stojaki-na-hantle-i-gryfy-mala-polka-HS5-Kelton-HOME.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*