Ładne miejsce na kawę w Krakowie

Mała kawiarnia to nieszablonowe miejsce na kawiarnianej mapie Krakowa. Zaprojektowane z prawdziwą pasją, prowadzone jest tak, że aż chce się wejść. Miła obsługa, doskonałej jakości kawa i ciekawie przyrządzone posiłki to najprawdopodobniej przyczyna niewiarygodnej popularności tego miejsca. Do tego wygodne kanapy i kilka stanowisk na zewnątrz – wszystko wygląda bardzo ładnie!

Kawa
Podstawą funkcjonowania lokalu jest pyszna kawa – znana wśród krakusów od wielu sezonów. Przekonali się do nich nie tylko turyści, studenci i okoliczni mieszkańcy, ale również celebryci, którzy bardzo chętnie opisują kawiarnię na swoich portalach społecznościowych. Chętni wrażeń zawsze mogą ustrzelić tutaj kogoś z pierwszych stron gazet!

Menu sezonowe
Oprócz standardowego menu, obecnego w kawiarni przez cały rok, pojawiają się dania sezonowe, bazujące na aktualnie dojrzałych owocach i warzywach. Warto wybrać się do kawiarni latem, kiedy kawiarnia kraków podaje tarty udoskonalone świeżymi warzywami (cukinia), a do kawy podaje się desery ze świeżymi owocami.

Śniadania Kraków

Kawiarenka zaprasza na pyszne śniadania, zaczynające się tuż po otwarciu lokalu. Można tutaj przybyć rano na grillowane kanapki z sałatkami i mięskiem podawanym na ciepło z pysznym dressingiem. Można tutaj również dostać śniadania kraków na słodko: croissantami z polewą lub krakowskie bajgle podawane z miodem. Do wszystkiego ciepła jajecznica na boczku lub dobrej jakości kozi ser z pysznymi tostami i łososiem. Wszystko to w wersji light można znaleźć w ofercie śniadaniowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*