Wpraw się w wyjątkowy nastrój dzięki świecy zapachowej

Czego potrzeba do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim mieszkaniu? Jak poprawić sobie humor po ciężkim dniu w pracy?
Klimatyczna muzyka, wygodny fotel i ciepły koc to idealna propozycja na każdy wolny wieczór. Do tak wspaniałego zestawu niezbędna jest jeszcze świeca zapachowa. Ten produkt tworzy niepowtarzalny nastrój. Po zapaleniu jaśnieje delikatnym płomieniem, który pozwala oczom odpocząć od natłoku sztucznego oświetlenia, ekranów telefonów komórkowych i monitorów. Pozytywnie wpływa również na zmysł węchu rozprzestrzeniając w pomieszczeniu piękny i przyjemny zapach.

Oczywiście świecę możesz dopasować do wystroju Twojego lokum, masz wiele możliwości. Może to być długa świeca nadająca się do stylowego świecznika lub niezależna o okrągłym, prostokątnym czy kwadratowym kształcie. Do wyboru są także umieszczone są w stylowych słoiczkach czy pojemnikach, co gwarantuje bezpieczeństwo przed rozlaniem się wosku w niepożądanym miejscu. Kolor także nie jest problemem, posiadamy jednolite i wielobarwne produkty w niemalże wszystkich odcieniach. W swojej ofercie dysponujemy także mnóstwem różnorodnych aromatów. Jeśli lubisz kwiaty zadowoli Cię różana lub konwaliowa świeczka zapachowa. Ciekawym wyborem jest także kawa z wanilią i cynamonem, kokos z migdałem czy cytryna, pomarańcza i zielona herbata. Każdy bukiet zapachów jest w stanie wprowadzić człowieka w szczególny nastrój. Wyrobem można cieszyć się kilkakrotnie.

Czas palenia jest bardzo długi, zależy od wielkości produktu, ale przeważnie wynosi od 130 do 170 godzin. Świece wykonane są z wysokiej jakości wosku i olejków zapachowych. Knoty produkujemy z drewna, dzięki czemu zapachy rozprzestrzeniają się dłużej i intensywniej. Jeśli pragniesz osiągnąć harmonię, wyciszyć się i odprężyć potrzebujesz do tego wyjątkowego klimatu. Dzięki naszym świecom zapachowym wprawisz się w niesamowity nastrój i poczujesz błogi spokój. Produkt sprawdzi się także przy wizycie gości czy każdego innego dnia, kiedy chcesz aby w Twoim mieszkaniu pięknie pachniało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*